KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15922087
nr 1592 2087
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Porträtt av Mona Seilitz. Signerad Jan Eric, daterad -99. Blandteknik, bildmått: 12x7,5, yttermått inklusive ram: 30x25 cm
Utrop:
500 kr
måndag 22 januari 2024
kl 20:32:26
22 jan
Specialauktion Mona Seilitz
Läs mer om Specialauktion Mona Seilitz